Na ndiq

Drini

Drini

Bexheti godet Kim Mehmetin: Pse fshihesh pas emrit tuaj të vërtetë Abdulhakim

Aktualitet

Bexheti godet Kim Mehmetin: Pse fshihesh pas emrit tuaj të vërtetë Abdulhakim

Anëtari i kryesisë së LR-PDSH, Flakron Bexheti ka drejtuar kritika në adresë të shkrimtarit Kim Mehmeti, i cili ka shprehur kritika të vazhdueshme ndaj LR-PDSH dhe Aleancës.

Por ja përgjigja e Bexhetit:

AbdulhaKim Mehmeti, zdi ku e mer guximin për emërtime cinike dhe ofenduese ndaj Aleancës për Shqiptarët, kur turpnohesh nga emri yt i vërtetë, të cilin asnjë herë nuk e ke përmundur dhe shkruar në asnje tekst, libër apo status në facebook.

Në fund një porosi nga nje thënie e psikologut te madh Dale Carnegie:

Emrat janë tingulli më i ëmbël dhe më i rëndësishëm në një gjuhë.

Andaj, mos u komplekso Kim shmekeri nga Abdylhakimi i vërtetë

Qofsh me nder!

 

Screen Shot 2017-06-08 at 9.44.05 PM

flakron

Kliko për të komentuar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Më shumë në Aktualitet

Advertisement

Facebook

Advertisement

Postimet e fundit

To Top