Na ndiq

Drini

Drini

Ja sa administratorë të Marrëveshjes së Ohrit që marrin rroga në shpi (VIDEO)

Aktualitet

Ja sa administratorë të Marrëveshjes së Ohrit që marrin rroga në shpi (VIDEO)

Ministri i ri i Shoqërisë Informatike dhe Administratës, Damjan Mançevski në emisionin 360 Gradë ka bërë të ditur numrin e saktë të administratorëve shtetëror që marrin rroga dhe rrijnë në shtëpi.

Sipas tij, bëhet fjalë për 1600 të punësuar, gjë që siç mësohet të gjithë gati janë të punësuar sipas Marrëveshjes së Ohrit.

Ja se çfarë thekson ministri Mançevski, duke theksuar se do të bëhet shpërndarja e tyre nëpër institucione.

 

Kliko për të komentuar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Më shumë në Aktualitet

Advertisement

Facebook

Advertisement

Postimet e fundit

To Top