Na ndiq

Drini

Drini

Ja kandidatët e Lëvizjes BESA në disa komuna

Slide

Ja kandidatët e Lëvizjes BESA në disa komuna

Lëvizja BESA tanimë ka gati kandidaturat për zgjedhjet lokale në komunat Çair dhe Likovë.

Siç mësohet nga INA, në garën për Çairin janë disa kandidatura që gëzojnë përkrahje nga strukturat partiake, por më të theksuar janë emrat e Skender Rexhepi – Zejd dhe Bekim Sali.

Ndërkohë, edhe në Likovë janë dy emra që mund të dalin në garë për zgjedhjet lokale të tetorit. Bëhet fjalë për Shaban Zendeli dhe Murtezan Idrizi. Dy kandidaturat gëzojnë autoritet në këtë komunë. (INA)

Continue Reading
Advertisement
Lexo gjithashtu...
Kliko për të komentuar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Më shumë në Slide

Advertisement

Facebook

Advertisement

Postimet e fundit

To Top