Lexohen...
Lokacioni:  Fillimi  >  Lajme  -  Page 2
Latest

Protesta në Shqipëri për vrasjen e një qytetari nga policia!

December 13, 2020  /  Lajme, Në botë, Në vend 

Protestat kundër policis dhe qeverisë kanë vazhduar për të katërtën ditë me radhë thuajse në të gjithë Shqipërinë. Qindra qytetarë në zona të ndryshme të vendit kanë protestuar duke kërkuar drejtësi dhe llogari nga qeveria Rama. Në disa qytete protestat kanë dalë jashtë kontrollit duke shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale. Në Shkodër protestuesit kanë demoluar […]

Më shumë →
  • Faqja jonë në Facebook