Lexohen...
Lokacioni:  Fillimi  >  Sport  >  Në botë
Latest

Haaland në shënjestër të Sitit dhe Unitedit!

December 13, 2020  /  Në botë, Në vend, Sport 

Gjigandi norvegjez, Erling Haaland është duke marrë vëmendjen e skuadrave më të rëndësishme europiane. Mësohet se muajt e fundit, interes për të kanë shfaqur, dy skuadrat e Manchester-it.  Citizens janë duke planifikuar zëvëndesuesin e Sergio Agueros, kështu që pritet që të jenë shumë aktivë gjatë verës. Por edhe United është një prej ekipeve që adhuron […]

Më shumë →
  • Faqja jonë në Facebook