Lexohen...
Lokacioni:  Fillimi  >  Uncategorized
Latest

Filipçe: Vaksinimi i sigurtë dhe i rëndësishëm

December 14, 2020  /  Uncategorized 

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut ka kërkuar nga qytetarët e Maqedonisë së Veriut mos t’i besojnë dezinformatave në lidhje me vaksinimin kundër virusit korona, transmeton Portalb.mk. “Ministri i shëndetësisë, Venko Filipçe i kërkoi qytetarëve se vaksinat kundër virusit korona janë të sigurta, po zhvillohen në platforma tashmë të testuara dhe të njëjtat janë mënyra e vetme […]

Më shumë →
  • Faqja jonë në Facebook